Konferencja IATEFL 2017 @ ATH WHS już za nami!

Dokładnie tydzień temu, w dniach 15-17 września 2017, na terenie Akademii Techniczno-Humanistycznej odbyła się 26 edycja Międzynarodowej Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Angielskiego IATEFL Poland. W organizacji tego prestiżowego wydarzenia braliśmy udział również my – pracownicy i studenci Katedry Anglistyki.

AanglistykaATH@IATEFL2017

Katedra Anglistyki ATH @ IATEFL 2017

Wystawcy na IATEFL 2017

Przez trzy kolejne dni ponad 700 nauczycieli z Polski i całego świata miało możliwość wzięcia udziału w licznych wykładach, warsztatach i debatach prowadzonych przez specjalistów z USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Austrii, Rosji, Słowacji i Polski. Dotyczyły one zarówno wykorzystania technologii i mediów cyfrowych w nauczaniu języka angielskiego, psychologicznego wymiaru procesu kształcenia, jak i wielu innych tematów z dziedziny edukacji językowej. Wśród zaproszonych gości pojawiły się takie sławy jak Russell Stannard, Jacek Santorski, Alicja Gałązka, Magrit Szesztay, Geoff Tranter czy Grzegorz Śpiewak. Uczestnicy konferencji mogli również zapoznać się z ofertą największych wydawnictw językowych i edukacyjnych.

Prelekcje IATEFL 2017

Należy przyznać, że obsługa techniczna tak wielkiej imprezy tej rangi była dla nas zarówno dużym wyróżnieniem, jak i wyzwaniem. Dziękujemy IATEFL Polska za zaufanie. Wszystkim zaś – studentom i pracownikom Katedry Anglistyki, którzy brali udział w realizacji tego ogromnego przedsięwzięcia składamy serdeczne podziękowania – bez Was z pewnością by się nie udało!