Pierwsza edycja studiów podyplomowych Język angielski w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej zakończona!

W sobotę 5 marca 2016 słuchaczki pierwszej edycji studiów podyplomowych Język angielski w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej odebrały świadectwa ukończenia studiów, i tym samym zakończyły półtoraroczną edukację na Wydziale Humanistyczno – Społecznym.

dyplomy 2016Ukończenie studiów pozwala na uzyskanie kwalifikacji metodycznych do nauczania języka angielskiego w placówkach wychowania przedszkolnego i klasach I – III szkoły podstawowej: w trakcie studiów słuchacze nabywają wiedzę, umiejętności i kompetencje z zakresu metod i technik nauczania języka angielskiego niezbędnych w pracy dydaktyczno-wychowawczej w przedszkolu i na pierwszym etapie edukacyjnym, a także intensywnie doskonalą praktyczną znajomość języka angielskiego w zakresie gramatyki, ekspresji pisemnej, wymowy, rozumienia tekstów oraz konwersacji.

Świeżo upieczonym absolwentkom serdecznie gratulujemy, a wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych studiów – już w czerwcu rusza rekrutacja na kolejną edycję!

Redakcja: Barbara Loranc-Paszylk