Życzenia na Boże Narodzenie i nadchodzący Nowy Rok 2016

Koniec roku to zwyczajowo czas podsumowań, planów i marzeń na najbliższe miesiące i lata. W tych dniach każdy z nas usłyszy i złoży niejedne życzenia. My chcemy zacząć od podziękowań wszystkim tym, którzy swoją aktywnością na rzecz Katedry, nauką i słowem poparcia lub krytyki utwierdzali nas w przekonaniu, że praca na rzecz zmian i rozwoju w Katedrze ma sens. Jeśli tylko te nasze wysiłki choć część z Was pobudziły do nauki i działania w kierunku dalszego rozwoju swojego potencjału to jest to najlepsza z możliwych gratyfikacji dla całego zespołu Katedry Anglistyki.

lx_xmasWszystkim Wam – zarówno pracownikom jak i studentom, prywatnie jak i zawodowo, życzymy pasji i zaangażowania we wszystko co robicie. Bądźmy wszyscy ciekawi świata, głodni wiedzy o języku i kulturze, zadawajmy pytania, rozwijajmy siebie i świat wybierając życie odpowiedzialne – nie wygodne. Jeśli do tego wszystkiego dodamy optymiz i dystans do samego siebie, to Nasze życie będzie takim, jakie sobie wymarzyliśmy, a owoce ciężkiej pracy na drodze “ku gwiazdom” będą nas zaskakiwały w nadchodzącym 2016 w różny sposób.

Tego życzymy sobie, wszystkim pracownikom i studentom Katedry Anglistyki ATH.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2016!