Życzenia na Boże Narodzenie i nadchodzący Nowy Rok 2017

“Pełnych spokoju, radości i ciepła Świąt Bożego Narodzenia…” – w ten świąteczny czas wszyscy przeżywamy radość, którą pragniemy dzielić z wszystkimi w różnej formie. My, poza tradycyjnymi życzeniami,  pragniemy przekazać Wam również nasze podziękowania –  za pomoc i wytrwość oraz wsparcie, w szczególny sposób wszystkim tym z Was, którzy w jakiejkolwiek formie w minionym roku wspierali cały zespół Katedry Anglistyki na drodze rozwoju.

Na cały zaś Nowy Rok 2017, zarówno pracownikom jak i studentom, prywatnie jak i zawodowo, życzymy pasji i zaangażowania we wszystko co robicie. Niech przez cały rok motywuje nas ciekawość świata, głód wiedzy o języku i kulturze, potrzeba zadawania sobie pytań ważkich, oraz rozwijania siebie i świata, wybierając życie nie wygodne ale odpowiedzialne.

Tego życzymy sobie, wszystkim pracownikom i studentom Katedry Anglistyki ATH.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2017!
Merry Christmas and a Happy New Year!

lx_xmas